Grafika 

Viete čo chcete povedať svojim zákazníkom, klientom, ale neviete tomu dať podobu? 

Ja to vyriešim za VÁS. Grafiku vytovrím na mieru podľa požiadaviek. Nemám vešteckú guľu, takže sa budem veľa pýtať, ideálne ak mi ukážete čo sa vám páči, aby som neušla úplne mimo a vytvoríme niečo čo vám sadne na mieru. 

Online grafika

Spracovanie e-book

Ak máte vytvorený e-book, prehľadná a čitateľná grafika v príjemnom dizajne pozdvihne jeho hodnotu. Často sa naskladá kvantum obsahu, ale je dôležité ho spracovať.

logo

Logo je vizuálnym symbolom, ktorý pomáha identifikovať a rozpoznať vašu značku. Je to prvá vec, kt. si ľudia spoja s vašou značkou a môže sa stať symbolom vašej identity.

Instagram feed

Prezentujte sa cez instagram svojim vlastným feedom, ktorý spracujem do informačnej podoby, kde predstavím čo robíte a kto ste. 

Online reklama

Vytvoríme vám grafiku do reklamy v online prostredí, zadáte si formát či už ide o sociálne siete, alebo ppc kampane, urobíme pre vás maximum. 

Online letáky 

Grafikou viete ľuďom vyslať jasný odkaz, niekedy je menej viac, stačí zadať tému, text, farby a nechať to na nás. 

Online banner

Na webových stránkach často vidíme rozmazané obrázky, ktoré sú bez výpovednej hodnoty, vytvoríme vám banner na mieru. 

.

Printová grafika

Vizitky

Reštauračné menu

Letáky 

Pozvánky

Billboardy

Svadobné oznámenia

.

Kontaktujte ma:

Všetky šablóny sa dajú upravovať, obsahovo aj graficky, prispôsobiť hlavnú farbu a ostatné prvky doladíme vytvorením samostatnej grafiky aby to ladilo k vášmu brandu. Chcem skôr vedieť aké sú vaše preferencie a čo sa vám páči.