MOJA TVORBA

Malá ukážka mojej práce, viac nájdete na instagrame: @jednoduchovonline.sk


WEBY/ ESHOPY

Od brand identity až po platobnú bránu. Na mieru podľa vašej potreby a cieľovej skupiny vašich zákazníkov, pracujem so zadaním a pomáham navrhnúť jednoduché, prehľadné riešenie. 

H2O Pro Swim 

Nový plavecký klub v meste Prievidza, kde som vychádzala zo zadaného loga a farieb. Zadanie bolo odprezentovať na instagrame ponuku, ktorú má plavecký klub na webe. 

Golf Klub Bojnice

Logo je pôvodné. Tvorila som web, textym grafiku na sociálne siete, letáky, printy, cenníky, billboardy, reklamu online aj offline, veľkoformátové plachty.

SKEVENT.SK 

Medzinárodný eshop na predaj vstupeniek. Tvorila som bannery a celý dizajn bol na mne. Eshop vytvorený od základu až po platobnú bránu. 

MGTOF.SK

Od domény, cez logo, web až po vytvorenie emailu. Dostala som úlohu spojiť úplne dve rozdielne ponuky do jedného webu. Strategicky som rozdelila web hneď od úvodnej stránky, na polovicu. Kliknete si na to, čo vás zaujíma a dostávate sa buď na jednu webku, alebo na "druhú". Silný farebný kontrast bol zvolený práve kvôli tomu, že sa jedná o dve rôzne ponuky, dve rôzne osobnosti. 

Lifespira.sk