Ahoj, vitaj...

Možno vás zaujíma, ako som sa dostala až sem. Je to jednoduché - som kreatívna, zamilovala som si online a neustále sa učím novým veciam. Ale najviac ma nadchol svet online podnikania a grafiky.

Pred 10 rokmi som vstúpila do tohto sveta, založila som svoj prvý eshop, k čomu ma priviedol môj brat Matej, ktorý je zároveň tým najlepším kolegom na svete :). Počas Covidu som sa dlhšie ponorila do spojenia šikovnosti IT a umelej inteligencie. A to je, čo ma zaujalo - spojiť svoju lásku k tvorivosti, efektivite a jednoduchosti.

Vnikla som do sveta grafiky, marketingu, tvorby webov a copywritingu. A potom sa to všetko stalo skutočnosťou - certifikovala som sa ako marketingová špecialistka. Celý ten proces bol akoby skladačkou, kde som nakoniec našla svoju cestu.

Aktuálne sa venujem oblasti grafického dizajnu, kde si robím certifikát v tejto oblasti, aby som uzavrela tento kruh ako celok.

Matej je súčasťou tvorby + navyše nastavuje kampane, venuje sa reklame, optimalizácií atď.. 

Teraz sme tu, aby sme vám pomohli preniesť vaše podnikanie do online sveta.Takže, ako by ste radi začali svoju cestu?


Dajte mi vedieť :)


S čím pracujem:

Ak ste technicky zdatný a máte chuť si vytvoriť web vo vlastnej réžii, kreativite sa medze nekladú, ak by ste potrebovali pomôcť môžete si dohodnúť konzultáciu. Držím palce.